16.01.2015

Kartka z kalendarza..

Ehh.. Ale ten rok szybko minął.. Można by było powiedzieć, że jak każdy inny,lecz ten nie był jak każdy inny. Przez ten rok tyle rzeczy się się zmieniło, że do teraz nie mieści mi się to w głowie.. Nowe miejsca, nowe twarze, nowa szkoła... A zresztą sami zobaczcie.
Przygotowałam dla Was składankę najważniejszych chwil ubiegłego, 2014 roku.. Zaczynamy!


Czyli moje pierwsze myśli, odczucia i inne ciekawostki związane z pobytem w nowej, niemieckiej szkole. Jak sobie dałam rade? Czy się zaaklimatyzowałam?

2.
"Przeprowadzka" 
Nowy kraj, nowe zwyczaje, nowi ludzie.. jak to mój świat wywrócił się do góry nogami. Wszystko to znajdziecie w poście pt. "Przeprowadzka".Rozłąki zawsze są najtrudniejsze, każdy poszedł w swoją stronę z pięknymi wspomnieniami tych 6 cudownych lat. Pamiętam wszystko. Od nauki literek do tej ciężkiej, znienawidzonej przez uczniów matematyki. Bardzo dobrze wspominam moją starą klasę, jak pewnie każdy kto przeszedł do gimnazjum.

Chyba wszystko powiedziane na temat mojego ukochanego hobby, dla ciekawskich mojej przygody, m.in. zawodów ogólnopolskich, zachęcam do przeczytania wpisu.


5. "Poznajcie mnie od dziwniej strony!"Nienormalna? Opętana? A może zaskakująca? Oto właśnie ja! Zapraszam na 25 najdziwniejszych faktów o mnie.

Osoby chętne do przeczytania powyższych wymienionych postów - linki podane w nazwie tytułowej.

A Wam jak się podobał rok 2014?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, które motywują mnie do dalszego pisania :)