31.12.2013

2014 loading 99%

Witajcie kochani :)
 SYLWESTROWY CZAS NASTĄPIŁ ! Jeszcze tylko niecałe 3 godziny i witamy nowy rok. Życzę wszystkim aby Nowy rok było milion razy lepszy od poprzedniego. dzisiaj notka krótka, ponieważ nie mam zbyt dużo czasu żeby ją pisać, no ale ważne są chęci.

28.12.2013

Christmas

Cześć kochani! Jak widzicie, na blogu pojawiła się przez was długo oczekiwana (spóźniona) notka świąteczna. Ojejku, ale się objadłam przez te święta! Jedzenie było tak pyszne że grzechem było by go nie zjeść. Ja po prostu uwielbiam święta! przystrajanie choinki, wigilia, cała rodzina przy stole - coś cudownego. U mnie akurat nie było tradycyjnych 12 dań, no ale było równie dużo oraz smacznie. Na wigilii byłam u babci, oraz w domku. Muszę przyznać, że wypoczęłam sobie w te święta, prawie całymi dniami chodziłam po domu w piżamie i leniuchowałam. No ale korzystając z okazji, że mogę sobie użyczyć lustrzankę taty, porobiłam parę zdjęć, które mam nadzieję, że Wam się spodobają, zapraszam!

A wam jak się podobały wasze święta?

24.12.2013

Liebster Blog Award

Hejka :)
Dzisiaj przychodzę do was z nominacją do Liebster Blog Award zostałam nominowana przez:
http://ewelina12345.blogspot.com/


                                                Krótkie przedstawienie zasad:
"Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za "dobrze wykonaną robotę". Jest przyznawana dla blogerów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."

PYTANIA OD EWELINY : 

1. Macie zwierzę? Jak tak to jakie?
Odp: Nie mam... jeszcze dwa dni temu miałam chomiczka, wabił się Nunuś no ale..... był już stary, miał 3 latka, jego czas dobiegł końca.. 
 2. Ulubiony kolor?
Odp: Fioletowy, Morski i Czarny :)
 3. Miasto, które chciałabyś na wakacjach odwiedzić?
Odp: oooo chyba Londyn :D
 4. Które święto lubisz najbardziej? Dlaczego?
Odp: Święta Bożego Narodzenia - bo wtedy zjeżdża się cała rodzina
 5. Wolisz dzień czy noc?
Odp: Noc, bo lubię spać ^^
 6. Gdybyś miała przeprowadzić jeden jedyny wywiad z ważną dla ciebie osobą, kto by to był i dlaczego?
Odp: Był by to Justin Bieber, ponieważ jest moim największym idolem :) 
 7. Macie rodzeństwo? Ile?
Odp: Mam brata Marcela i przyszywaną siostrę Martynę 
 8. Ulubiona pora roku?
Odp: Zima, bo jest wtedy najwięcej świąt, ferie zimowe i moje urodziny 
 9. Ulubiony przedmiot w szkole?
Odp: poza WF'em,to J.Polski 
10. Ile macie już bloga? 
Odp: Bloga założyłam 29 Czerwca 2013 r. Prowadzę go sama :>
11. Dlaczego założyłaś bloga?
Odp:Ogólnie to zawsze chciałam mieć bloga, bardzo lubiłam robić zdjęcia. Wcześniej miałam photobloga ale stwierdziłam, że nie wystarczały mi 2 zdjęcia dziennie do dodawania, dlatego założyłam sobie bloga i twierdze że to był dobry wybór, rezygnując z photobloga :) 

Nominuje:

Pytania dla Was: 

1. Co skłoniło cię do założenia bloga? 
2. Jakie jest twoje ulubione święto ? Dlaczego właśnie to?
3. Hobby?
4. Ulubione zajęcie?
5. Masz zwierzątko? Jak tak to jakie?
6. Czy lubisz prowadzić swojego bloga?
7. Jaki był najlepszy film jaki zobaczyłaś?
8.Jaka piosenka ci się kojarzy z wakacjami 2013 ? 
9. kiedy założyłaś bloga? 
10. Gdybyś mogła spotkać się tylko z jedną osobą na świecie, kto to by był i dlaczego? 
11. Ulubiona pora roku ?

22.12.2013

Święta coraz bliżej

No cześć. Dzisiejszy post jest zarówno o wszystkim jak i o niczym. Strasznie się ciesze, że już za 2 dni zaczynają się święta, uwielbiam patrzeć na przystrojone domy, choinki, te wszystkie stoiska z ozdobami itp. Wczoraj moja mama przyjechała z Niemiec i przystrajaliśmy naszą żywą choinkę. Jest przepiękna, sięga po sam sufit, wstawię jej zdjęcia w następnym poście, który miał być niespodzianką no ale 'ups' wygadałam się. Dzisiaj lub jutro wieczorem jadę do kina na "Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia", strasznie się ekscytuję tym filmem, bardzo mi się spodobał, dlatego wszystkim, którzy go nie oglądali śmiało polecam.Dobra nie będę przedłużać, miłego oglądania.

 "Z okazji Świąt Narodzenia Bożego życzę Ci wszystkiego najlepszego. Spełnienia najskrytszych marzeń, samych radosnych w swym życiu zdarzeń. Mnóstwo podarków pod choinkę i zawsze uśmiechniętą minkę. A w Nowym Roku kochającą osobę przy swoim boku."


20.12.2013

Kilka miesięcy wstecz.

Witajcie moi kochani!
Już na samym starcie chciałam Was poinformować, że mój genialny tatuś naprawił mi lustrzankę i od teraz zdjęcia będą lepszej jakości, oczywiście dzięki temu będą się tu częściej pojawiały notki i myślę że będą ciekawsze.
A więc czemu kilka miesięcy wstecz? Ponieważ zdjęcia były na moim aparacie przez ten cały czas kiedy on był zepsuty i nie mogłam ich zgrać, bardzo się cieszę że odzyskałam swój aparat bo miałam tam kilka serii zdjęć które chciałam umieścić na bloga no ale nie mogłam przez 'usterki techniczne'. Zdjęcia były robione chwile po wakacjach.Mam nadzieje, że Wam się spodobają, serdecznie zapraszam do oglądania :).

18.12.2013

Narty - Białka Tatrzaska

Siemaneczko kochani! Ale dawno mnie tu nie było, czasu a czasu. Pragnę Was za to bardzo przeprosić. W prawdzie miałam dostęp do internetu ale tylko na telefonie a zdjęcia nie były robione z mojego telefonu. A więc tak, od wtorku do soboty byłam na obozie narciarsko-biegowym i muszę Wam powiedzieć że było ŚWIETNIE !! <3 Wszystkie dziewczyny w połowie drogi powrotnej zaczęły krzyczeć że zapomniały walizek, sprzętu, sióstr i różnych innych głupot, tylko dlatego żeby kierowca zawrócił do Białki Tatrzańskiej do naszego kochanego ośrodka 'u Maćka' <KLIK>. Obóz mi się strasznie podobał, chyba najlepszy na jakim byłam, dobre jedzenie, fajne towarzystwo, świetne warunki do jazdy oraz do biegania więc czego chcieć więcej? JA CHCE TAM WRACAĆ NO!!! Bardzo dziękuję wszystkim osobą, które dotrzymywały mi towarzystwa, gdyby nie wasze głupawki i to by ten obóz był nudny. Aha, pragnę równie pozdrowić naszą wspaniałą 'Biergen' która po jednym kółeczku sapała :)