27.02.2014

skromny warkocz

Eloszka wszystkim! :) 
Jak tam u Was?U mnie nic ciekawego. Z dnia na dzień modle się 'byle do piątku', wyczekuję go dnami i nocami. Wczoraj pisałam  próbny test, potem od razu pojechałam na konkurs piosenki obcojęzycznej- dostałam wyróżnienie. Ostatnio na nic nie mam ochoty,nie chce mi się uczyć, najchętniej siedziałabym całymi dniami w domu piżamie z luźnym warkoczem i oglądała seriale lub czytała książkę. Ostatnio na treningu rozwaliłam sobie palec, nieciekawe to wygląda.. w niektórych miejscach czarny, a gdzieniegdzie czerwony. U mnie to w sumie tyle z nowości :) 

25.02.2014

Normal Day


Siemanko! :)
Dzisiejszy dzień w sumie jak każdy,szkoła, nudy,treningi, jak co wieczór czytanie książki 'igrzyska śmierci'  i na tym właśnie ostatnio polegają mój SUPER INTERESUJĄCE DNI. Jakoś tak nigdy nie ciągnęło mnie do czytania książek, zawsze wydawały mi się takie nudne, ale jak zaczęłam czytać 'igrzyska śmierci' strasznie mnie wciągnęło do czytania i muszę przyznać, że bardzo mi się to spodobało. Dziękuję mojej super logicznie myślącej Kasi, która na urodziny z 3 części kupiła mi 2. Zrozumiałabym gdybym dostała 3 bo jej jeszcze ani nie czytałam ani nie oglądałam, 1 też okej bo się dowiem jak było na prawdę, no ale żeby 2?! Gratuluje logiki.
Zdjęcia robione z Olą zapraszam :) 


23.02.2014

OOTD

Cześć wszystkim!
Korzystając z wolnej chwili postanowiłam napisać notkę oraz powrzucać kilka zdjęć. Na weekend wpadła do mnie kuzynka Karolina przez wielu z Was już znana. Dzisiejsza pogoda nam dopisała, w sumie nie było ani za zimno, ani za ciepło- tak w sam raz. W następnym tygodniu mam dużo roboty,poniedziałek dyktando i test, we wtorek kartkówka i test, środa próbny test i konkurs - i tak do końca tygodnia, jednym słowem masakra. A więc nie ma co narzekać tylko trzeba się brać do roboty, dobre oceni same nie przyjdą ;))
bluza - butik 

19.02.2014

Zimowisko Harcerskie 2014Hejii! :*
Nie mogłam się po prostu doczekać aż dodam ten post, ciągle tylko wyczekiwałam pojawienia się zdjęć! A więc tegoroczne zimowisko było moim pierwszym zimowiskiem, a zarazem pierwszym wyjazdem harcerskim. Zawsze lubiłam oglądać w telewizji jakieś różne obozy przetrwania no i oczywiście pragnęłam wziąć kiedyś w jednym z takich udziału. Nie mogę powiedzieć, że to zimowisko było jakieś 'X treme' ale były na nim różne fajne rzeczy tego typu. Zimowisko było w Hucie Polańskiej, a nocowaliśmy w ośrodku 'Hajstra'. Dzieliłam pokój z 8 innymi koleżankami z zastępu (były jedynie 3 łóżka). Najbardziej nie lubiłam wstawać w środku nocy ;//

Co najfajniej/najlepiej wspominam ?
Gdy ktoś mnie się spyta co mi się najbardziej podobało, co my tam robiliśmy przechodzi mnie tysiąc myśli jak fajnie spędziłam ten czas. Najbardziej podobały mi się te wszystkie teleturnieje,gry,zabawy np. 'dr. Frankenstein' (nie wiem jak to się pisze xd), śmieszny widok wywalonych rzeczy z pokoju chłopaków podczas pożarówy, wszystkie kominki, wymyślanie piosenki a potem śpiewanie jej i słuchanie innych, nasz dzień kuchenny i wiele wiele innych. Strasznie się ciesze z tego powody, że pojechałam na zimowisko, naprawdę się opłacało.
POŻARÓWA:
A KTO TU TAKI PIĘKNY PO LEWEJ STRONIE ? :D
 
 TELETURNIEJ 'JEDEN Z DZIESIĘCIU'
 A NA KONIEC BULGA (SORRY BULBA MUSIAŁAM HAHAHAHA XD)

17.02.2014

Moje urodzinki :3

Heiiiiii !
W tym poście opowiem Wam jak spędziłam swoje urodzinki. Dla tych którzy nie wiedzą 13 urodziny świętowałam 15.02 . A więc może zacznę od początku..
Po przebudzeniu się i ogarnięciu poszłam do Harcówki na zbiórkę drużyny. Oczywiście była musztra, itp itd, aż w końcu, gdy wszyscy byliśmy ustawieni w dwuszeregu kazali mi wystąpić, po czym zaczęli śpiewać "Sto Lat". Miło było słuchać jak doszli już do "2000, 3000 niechaj żyje nam". Potem byłam bita deską po tyłku 13 razy (tyle ile lat kończyłam). Nie powiem, że to było miłe uczucie, przy 10 razie modliłam się żeby to się skończyło, ale to taki szczegół.
Po Harcerstwie trwały przygotowania u mnie na moją #hot13. Goście zrobili mi wielką niespodziankę, ponieważ przyszli wszyscy razem ze spóźnieniem 15 minutowym. Na urodzinach dużo rozmawialiśmy, graliśmy w różne gry, śmialiśmy się i ogólnie było bardzo pozytywnie. Urodziny strasznie mi się podobały, praktycznie były na nich same dusze towarzystwa, dzięki którym była fajna zabawa. Dziękuję wszystkim, którzy przyszli na moje urodziny, dzięki Wam uważam je za jedne z najfajniejszych! :)
 Blog panienki powyżej  <Klik!>

A wy już mieliście swoje urodziny? Jak tak to jak się Wam podobały? :)