31.10.2013

MAŁA - MNIEJSZA JA

Dzisiaj przygotowałam dla was post o małej- mniejszej mnie. będą tu zdjęcia z mojego dzieciństwa które częściowo będą opisywały mnie. Będziecie mieli okazję pośmiać się z tego jak kiedyś wyglądałam i jak "pięknie" pozowałam do zdjęć. Przepraszam że ostatnio notki są krótkie ale nie mam czasu żeby pisać ponieważ ciągła nauka, ale postaram się dodawać jak najczęściej, ponieważ długi weekend. Chcę go jak najlepiej wykorzystać, spędzić trochę czasu z przyjaciółmi, rodziną. W każdym bądź razie zrobić coś ... coś takie "WOW" :) zapraszam do oglądania zdjęć.

jak makijaż to już taki porządny ;)
z kolegą z Niemiec :)
pierwsze dni w szkole zawsze najlepsze ^^
SPIDERMAN w moim wykonaniu 
 mała modeleczka
 mama mnie nazywała "shakira" :d
                                                               

27.10.2013

"I AM A FASHION BLOGGER"

KONIEC WEEKEND'U ! Ej no ja nie chce do szkoły, znowu obowiązki, zadania domowe oraz konkursy - jednym słowem masakra. Weekend to taki "chilloucik" ale szkoda że taki krótki. W sumie fajnie dzisiaj było, sen do 11.00 i o 15.00 spotkanie z Olą <KLIK>. co tu mówić - Ola jest świetnym fotografem. wbijać do niej obserwować ją i tym podobne. Dzięki tej sesji lepiej się poznałyśmy oraz bardziej polubiłyśmy. Mam nadzieję że zdjęcia Wam się spodobają ZAPRASZAM.

 tutaj dokładnie nie widać ale na bluzce jest napisane " I AM A FASHION BLOGGER"

Sweterek - Cubus
Dżinsy - Kappahl
Bluska - Primark 
Kurtka (czarna) - Kappahl
Kurtka brązowa - Cropp
Buty - Deichmann. 
                                                              

26.10.2013

KRATKA

Siemanko! Jak tam u Was? Ładna pogoda? U mnie piękna. Jesienny klimat daje znać, chociaż już liście z drzew spadły i jest trochę "łyso". Ostatnio postanowiłam wszystkie wolne chwile spędzać z rodziną lub przyjaciółmi, ponieważ znudziło mi się siedzenie w domu. Dzisiejszy dzień spędziłam z moją kochaną Karolką. byłyśmy na zdjęciach (trudno się nie domyślić patrząc w dół) w McDonaldzie oraz na chwilkę u babci. Bardzo cieszę się z kolejnych odwiedzin Karolki, na prawdę lubię jak do mnie przyjeżdża, ponieważ widzimy się w "kratkę". Żeby było śmieszniej ubrałyśmy się identycznie czyli - kraciaste czarno-czerwone koszule, czarne dżinsy oraz złote naszyjniki. Bardzo lubię złote stawki do takich kolorów więc pomyślałam że do tej stylizacji będzie to pasowało.


najlepsza kuzynko-siostra EVER <3 
a tu macie takie 3 lasencje.
koszula - Kappahl / dżinsy - Cubus / Buty - Primark

19.10.2013

Ochaberowo

Siemaneczko! jak wam mija weekend? Jak dla mnie super, wczorajszy wieczór spędziłam z moją ukochaną kuzynką Karoliną . Dzisiaj rano sparing, zaraz harcerstwo ale nie wiem czy pójdę, a wieczorem turniej tańca. Przede mną jeszcze cały dzień może w między czasie gdzieś pójdę, ale to się dopiero okaże. Strasznie cieszę się że spotkałam się z Karolką. Dawno się nie widziałyśmy i strasznie za sobą tęskniłyśmy. Dzisiejsza notka jest w sumie dla niej, dla mojego kochanego fotografa. Mam nadzieje że gify i zdjęcia wam się spodobają.

15.10.2013

Lip Smacker

SIEMANKO!
Przygotowałam dla Was dzisiaj pomadkowy post - taki niecodzienny. Miałam trochę czasu żeby porobić zdjęcia, ponieważ jestem chora i siedzę w domku. A więc, czemu pomadkowy? jak widać na zdjęciach, są to pomadki : Coca-cola, Sprite oraz Fanta. Szkoda że jak się nimi posmaruje usta nie zostawiają koloru, no ale to nie jest jakaś tragedia. uwielbiam się nimi smarować, ponieważ zostawiają pyszny posmak haha


A Wy posiadacie którąś z nich? 

13.10.2013

wyraź siebie obrazkami

Cześć!
postanowiłam (Oliwia mnie natchnęła), że zrobię post ze zdjęciami opisującymi mnie. mogą się pod zdjęciami znaleźć różne "cytaty" i opisy. Zdjęcia będą różne, nie będą one z jednego dnia. Mam nadzieje że wam się spodoba. zapraszam :
                                               
                                                        " i bielieve i can fly "
   "Śpiew jest moim życiem" 
     "wypatruje gwiazdy, która spadnie kiedyś dla mnie. A na tej gwieździe będzie książę z bajki,          patatający na moim własnym jednorożcu  

                                          "to tylko trochę szaleństwa a sprawia tyle szczęścia "
   mam nadzieje że ten post wam się spodobał. życzę miłego weekendu i do następnego postu :)