24.07.2013

Hala wspinaczkowa

YOO <3  
Byłam niedawno w hali wspinaczkowej i muszę przyznać, że było super. wszystkie ściany wyglądały jak głazy a z tych głazów była zrobiona wspinaczka. Powiem tyle, było ciężko, można było sobie wybrać 4 trasy jakie będziemy chcieli przejść. my i tak dostaliśmy taryfy ulgowe, ponieważ pozwolili nam skorzystać z 5 tras, a było ich na prawdę dużo. Przy ostatniej ściance prawie wymiękłam, ponieważ podniosłam poprzeczkę i poszłam na najtrudniejszą ściankę, myślałam że nie dam rady, wołałam żeby mnie spuścili bo już nie wytrzymuję ale tata dodał mi otuchy, powiedział że nie mogę się poddać bo to tylko kawałek i udało mi się LEDWO. 
tak wyglądały próbne ścianki bez zabezpieczeń

19.07.2013

Converse "Gorillaz"

No i w końcu przyszły moje długo wyczekiwane buty Converse z serii "Gorillaz"! Strasznie się ciesze, że w końcu je mam, bo na prawdę długo na nie czekałam.. Musze przyznać, że są bardzo wygodne i stylowe. Niestety nie pasują do wszystkiego, ale wiadomo- nie muszą! Na nodze dobrze się prezentują i chyba to jest w nich najlepsze.  Ogólnie bardzo lubię tą serie, widziałam dużo modeli, ale te najbardziej wpadły mi do gustu.

09.07.2013

NA LOTNISKU

DOJECHAŁAM!
było super. podróż minęła mi rewelacyjnie, w autobusie było WiFi, miękkie siedzenia, poczęstunek i w ogóle wiele wiele innych. na lotnisku nie spotkałam żadnej gwiazdy.. Szkoda no ale cóż..
"SO BRITISH "
tak to mniej więcej wyglądało , najbardziej śmieszyło mnie to że Marcel zapakował się do 10 kg. i miał miejsce jeszcze na wpakowanie kilku rzeczy moich i mamy , i nadal nie przekraczał wagi, a ja z mamą zapakowałyśmy się tak że miałyśmy po 2 torby jedna 15 kg a druga 10 kg i przekraczałyśmy wagi xd 

z rączki ^^ my z mamą jesteśmy takie sweet, dzióbki do zdjęcia muszą być <3
widoki z samolotu <3 najfajniejsze było niebo "Ombre" hyhy ;d

07.07.2013

Obóz koszykarski 2013

Ostatni dzień najlepszego obozu na świecie. Wszystko co przeżyliśmy razem: nasza genialna paczka, nugaciki, jerchacze, IQ krzesła, rodzina Dynamo, obsmarowywanie pastą, nocne pogaduszki i nie tylko - są to niezapomniane chwile, których każdemu z nas będzie bardzo brakować... Mam nadzieję, że do zobaczenia za rok!