27.06.2014

Koniec


A więc tak... Rok szkolny dobiegł końcowi, a wakacje zbliżyły się wielkimi krokami. Pewnie większość z was cieszy się, że już wakacje JEEJ! no niestety w moim przypadku tak nie jest... Szczerze, pomimo tego, że strasznie mi się już nie chce uczyć, to wolałabym pomęczyć się jeszcze te kilka miesięcy niż rozpocząć wakacje a wraz z nimi nowy rozdział w moim życiu. Tak naprawdę do teraz jeszcze nie mieści mi się to w głowie, że zostawiłam moją najlepszą w świecie klasę za którą tak płakałam i pewnie nadal będę,wszystkich znajomych, przyjaciół.. teraz będę musiała zmienić kulturę, nauczyć się języka, zacząć po prostu nowe życie. Tyle myśli przechodzi przez głowę, lecz ja i tak nie chce dopuścić do siebie odpowiedzi na ich pytania. No ale nie mogę się na razie smucić ponieważ został jeszcze miesiąc który trzeba spędzić naprawdę świetnie, a nie płacząc tak ja było dzisiaj na zakończeniu.. Musze sobie powtarzać "Oliwia, głowa do góry!". 
Szóstą klasę ukończę ze średnią ocen 5.63,zachowaniem wzorowym, otrzymałam nagrodę od prezydenta za osiągnięcia oraz złotą tarczę szkolną! Bardzo się cieszę, że pomimo tego jak jest oraz, pomimo tego że mam tak mało czasu na naukę potrafiłam się zmotywować i osiągnąć to na co tak naprawdę przez cały rok pracowałam. 
Chciałabym bardzo podziękować wszystkim osobą z szóstych klas, a szczególnie z mojej klasy, które sprawiały, że ten ostatni rok był najlepszym rokiem szkolnym, za to że przy mnie były pomimo tego jaka jestem.. Dziękuje, nigdy o Was nie zapomnę :') 

           

~`Ostatni raz z moją klasą 

Już pożegnać czas 
Mych przyjaciół 
Dzisiaj każdy ma 
Swój dorosły świat...~ 


7 komentarzy:

 1. dasz rade myszko! jeszcze wyjdzie Ci to na dobre ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. VI klasa jest najlepsza bo ma się takich przyjaciół których się kocha i można im zaufać :D
  http://forgetosmile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak odważna,otwarta na innych osóbka jak Ty da sobie radę w każdym zakątku świata.Trzymam kciuki i powodzenia.Mam nadzieję,że o blogu nie zapomnisz i czasem coś tam napiszesz w swoim stylu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje zakończenie roku w szkole też było smutne :(
  http://perypetieoliwii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcia :)Wpadnij do mnie - http://r-marti.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Super post ! :)
  lislyblog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczne zdjęcia !
  zapraszam na mojego bloga dopiero zaczynam ale mam nadzieję że Ci sie spodoba :)

  wspólna obserwacja? zacznij lub napisz u mnie na blogu :*
  dominica-blog.blogspot.com <--- KLIK

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, które motywują mnie do dalszego pisania :)