18.04.2015

Doceń to co masz


Czas spędzony w gronie rodziny i przyjaciół zawsze jest najlepszy, niektórzy tego nie doceniają, ponieważ mają to na co dzień, ale tych, których dzieli ogromna odległość, wiedzą jak bardzo też czas jest ważny. Z rodziną. Z przyjaciółmi. Sama kiedyś tego nie doceniałam, miałam wszystkich przy sobie i nie przechodziły mi nawet przez myśl, że pewnego dnia mogę to stracić. Teraz wiem co to znaczy odległość, kiedy dzieli cię ponad 1.000 km z każdą ważną ci osobą. Zaczęłam doceniać każdą chwilę z przyjaciółmi, oraz nie marnować wolnego czasu. Z perspektywy czasu zaczęłam również doceniać to co mam i każdego kto jest przy mnie. Kiedyś za pochopnie nazywałam osoby przyjaciółmi. Teraz już wiem kto jest prawdziwym przyjacielem. Bardzo im dziękuję, że 'są' ze mną.
Mieszkając w Niemczech, zrozumiałam wiele rzeczy, których do tych czas nie rozumiałam, bądź myślałam, że rozumiem, a tak nie było. Kiedyś myślałam, że odległość nie jest nie wiadomo czym, że przyjaciele i tak zostaną i że nie będę bardzo tęskniła, ponieważ często będę w Polsce. Nie wiedziałam, że jest to jednak takie trudne. Ludzie nie doceniają tego, że mają przy sobie wszystkich najbliższych. Że każdego dnia mogą pójść, porozmawiać, zwierzyć się. Mi nawet takich głupot brakuje. Teraz doceniam każdą spędzoną chwilę z bliskimi, ponieważ wiem co to znaczy nie mieć ich przy sobie. Każdy powinien doceniać to co ma, ponieważ kiedyś może tego zabraknąć. 
Spodnie - Klik 
Buty - Nike
Bluza - Zalando


zdjęcia - Vdzia Fotografie <Klik!> 


A czy ty doceniasz to co masz?

7 komentarzy:

 1. Musisz bardziej zwracać uwagę na pisownię. Za dużo razy powtarzasz te same wyrazy, ale ogółem wszystko okej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnie zdjęcie jest mega. Ogólnie jesteś taka śliczna. Zazdroszczę urody. Wiem jakie to trudne mieć kogoś tak daleko. Niestety często jest nam potrzebna ta druga osoba tuż obok, ale niestety nie może tu być.

  OdpowiedzUsuń
 3. jaki masz model butów?

  OdpowiedzUsuń
 4. Coś się jakoś schrzaniła tych zdjęć :(
  Fajna notka słodziaku :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny post, naprawdę. Zazwyczaj jest tak, że ludzie zaczynają doceniać to co mieli dopiero kiedy to stracą. A kiedy zobaczymy ile tak naprawdę mamy, okazuje się że to naprawdę dużo :)
  Śliczna jesteś! Cudowne zdjęcia :D

  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, które motywują mnie do dalszego pisania :)