22.03.2015

Ja, ale nie ja

Heji! Postanowiłam Wam dzisiaj opowiedzieć pewną historie, która miała miejsce kilka dni temu. Nie jest to historia wymyślona, ani jakiś mój wymysł. Zdarzenia podobne do tego, miały już kilka razy miejsce, ale nigdy nie przebiegły w taki sposób jak tym razem. Tekst poniżej jest również przestrogą dla wielu osób. Ciekawi? Zapraszam. 
Wiele się słyszy o podszywaniu się pod inne osoby, kopiowanie treści i nie tylko. Na wielu blogach znajduje się napis "zakaz kopiowania zdjęć i treści bez mojej zgody", ale tak naprawdę nie zawsze wiemy czy ktoś to zrobił, czy nie. Ja osobiście się dowiedziałam. Pewien użytkownik serwisu facebook- Sylwia Leja ściągnęła moje zdjęcia z bloga, po czym podszywała się pode na swoim facebook'u. Możliwe że myślała, że nikt z poza jej otoczenia się o tym nie dowie, a jednak. Osobiście nie raz zdarzyło mi się, że ktoś podszywał się pode mnie, ale sprawę zgłaszałam do serwisu facebook, użytkownik zostawał usunięty i po problemie. Ale tym razem to ja zostałam zgłoszona.

Sylwia Leja zgłosiła mnie za podszywanie się pod nią. Zostałam zgłoszona za podszywanie się pod samą siebie. Mój prywatny facebook został usunięty. Może nie zauważyliście ale likebox z paska bocznego zniknął, co oznacza, że mój Fanpage również przez pewien czas nie będzie istniał. Przepraszam, że nie dodałam żadnej zapowiedzi tego posta, ale teraz można wywnioskować dlaczego tego nie zrobiłam. Procedury potwierdzające moją "prawdziwość" zostały już zrobione, dlatego teraz należy tylko czekać. Mam nadzieję, że proces nie potrwa długo i szybko odzyskam swoje konto.

Nie mogę jedynie zrozumieć czym kierują się tacy ludzie.. Czemu się tak zachowują? Co niby ja mam takiego czego ona nie ma? Każde z nas jest tylko człowiekiem, każdy z nas popełnia błędy i każdy z nas powinien kreować SWOJĄ rzeczywistość. Takie osoby jak Sylwia niestety starają się kreować czyją rzeczywistość. Starają oszukać tym innym, ale siebie niestety nie oszukają. Nie pokazują swojej twarzy, podają się za osoby, którymi tak naprawdę nie są. Pamiętajcie, nigdy nie udawajcie kogoś kim nie jesteście, bądźcie sobą, ponieważ każdy inny jest już zajęty.
Koszuki - Bershka

A Wy mieliście kiedykolwiek podobną sytuacje? 

4 komentarze:

 1. Niektórzy, to na prawdę przechodzą samych siebie :/.
  Życzymy, aby cała sprawa się wyjaśniła c: 😍❤
  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku.. współczuję Ci. Jak można tak się zachować? Nie rozumiem tego. Ale pomyśl w taki sposób, że może Ci zazdrości. :) Miejmy nadzieję, że niedługo wszystko wróci do normy ;) Ładne zdjęcia. Jesteście do siebie bardzo podobne!

  http://mylifeisbeautiful304.blogspot.com/2015/03/kim-dla-mnie-jest-czytelnik.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam, mam pytanie, i bardzo chcialabym abys mi odpisala u mnie na blogu w komentarzu:)
  Czy wykonujesz deigny blogow? Poszukuje kogos, kto by mogl mi wykonac jakis latwy wyglad bloga? :)

  http://yagodamelody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne brzuchy zapraszam do mnie http://toasteerssisters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, które motywują mnie do dalszego pisania :)