11.02.2015

Wyróżniaj sięSzary człowiek, tak zwany "jeden z wielu". Żadnej pasji, nawet zainteresowania. Ulubione zajęcie- siedzenie przez telewizorem, patrzenie się w ścianę (nie obrażając ściany- najciekawszej rzeczy w trakcie nauki). Człowiek codziennie taki sam. Szkoła/praca, dom - jedyne odwiedzane miejsca. Człowiek, który niczym się nie wyróżnia, nie robi nic żeby się pokazać.  Nie zależy mu na "swojej osobie", na tym żeby pokazać innym ze nie jest KAŻDYM.
Nie chciałabym się zaliczać do tej grupy, nie chciałabym być szarym człowiek. Każdego dnia staram się jakoś wyróżnić, nie bać się pokazać siebie takiej, jaką jestem...

Próbuję wyróżnić się charakterem. Staram się zawsze zawierać nowe znajomości, w obecnej sytuacji nie przejmować się językiem, mówić co mi ślina na język przyniesie, nie bać się wyrażać swojego zdania. Zawsze z uśmiechem na twarzy poznawać ludzi. Być duszą towarzystwa. Staram się nie stwarzać problemów tam gdzie ich nie ma. Nie przejmować się innymi.

Próbuję wyróżnić się w blogu. Staram się, aby treści były ciekawe, żebym nie przynudzała. Zawsze wkładam dużo pracy w każdy post jaki pojawia się na moim blogu. Stawiam na różnorodność. Nie chce, aby na blogu pojawiało się ciągle to samo. Staram się zaskakiwać.  Robić ciągle coś nowego. Zawsze starannie pracuję nad wyglądem.

Próbuję się wyróżnić w mojej pasji. Nigdy nie robić coś na odwal się. Dawać z siebie 100%. Pokazać się,pokazać co potrafię. Nie rezygnować z danych szans, ale też dużo na nie pracować. Stawiam sobie cele, do których dążę i nie poddaję się pomimo przeciwności losu. Z każdym dniem udowadniać sobie i innym, że potrafię, że się nie poddam.


 *pozdrawiam chłopaka, który się dosiadł do mnie w trakcie robienia zdjęć!*


Buty- Converse via Zalando
Sweterek- Primark A czy ty starasz się wyróżniać?

________________________________________
Przypominam o moim fan page! Likebox na pasku bocznym! 

5 komentarzy:

 1. Rodzice mogą być dumni z tak fajnej dziewczyny

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia ;D
  Czym się wyróżniam ? Spontanicznością? Szaleństwem ? ;)
  Tęsknię ;c
  Deine Kinga

  OdpowiedzUsuń
 3. nagrywasz vlogi? :) <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie prowadzisz bloga! Super, podoba mi się.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, które motywują mnie do dalszego pisania :)