19.02.2014

Zimowisko Harcerskie 2014Hejii! :*
Nie mogłam się po prostu doczekać aż dodam ten post, ciągle tylko wyczekiwałam pojawienia się zdjęć! A więc tegoroczne zimowisko było moim pierwszym zimowiskiem, a zarazem pierwszym wyjazdem harcerskim. Zawsze lubiłam oglądać w telewizji jakieś różne obozy przetrwania no i oczywiście pragnęłam wziąć kiedyś w jednym z takich udziału. Nie mogę powiedzieć, że to zimowisko było jakieś 'X treme' ale były na nim różne fajne rzeczy tego typu. Zimowisko było w Hucie Polańskiej, a nocowaliśmy w ośrodku 'Hajstra'. Dzieliłam pokój z 8 innymi koleżankami z zastępu (były jedynie 3 łóżka). Najbardziej nie lubiłam wstawać w środku nocy ;//

Co najfajniej/najlepiej wspominam ?
Gdy ktoś mnie się spyta co mi się najbardziej podobało, co my tam robiliśmy przechodzi mnie tysiąc myśli jak fajnie spędziłam ten czas. Najbardziej podobały mi się te wszystkie teleturnieje,gry,zabawy np. 'dr. Frankenstein' (nie wiem jak to się pisze xd), śmieszny widok wywalonych rzeczy z pokoju chłopaków podczas pożarówy, wszystkie kominki, wymyślanie piosenki a potem śpiewanie jej i słuchanie innych, nasz dzień kuchenny i wiele wiele innych. Strasznie się ciesze z tego powody, że pojechałam na zimowisko, naprawdę się opłacało.
POŻARÓWA:
A KTO TU TAKI PIĘKNY PO LEWEJ STRONIE ? :D
 
 TELETURNIEJ 'JEDEN Z DZIESIĘCIU'
 A NA KONIEC BULGA (SORRY BULBA MUSIAŁAM HAHAHAHA XD)

9 komentarzy:

 1. Super czytać takie odczucia :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszę *.* Też chcę na taki zimowisko! :d
  http://mzmzycie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna przygoda,trzymaj tak dalej!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam małe pytanko...znasz Karolinę Turowską? Bo na jednym zdjęciu była taka dziewczyna ktora ja przypominała, a nawet bardzo.
  http://forgetosmile.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, które motywują mnie do dalszego pisania :)