03.09.2014

Mistrzowie drugiego planu

Pewnie każdy z was ma takich znajomych, o których sobie myśli boże, aż wstyd z nimi się na mieście pokazać.. Chodzi mi o osoby z którymi ma się największe 'wtopy, przypały' (jak zwał tak zwał).  Ale odbijmy od tego tematu zaczynając nowy, a konkretnie 'mistrzowie drugiego planu'. Temat bardzo znany, o osobach którzy potrafią pięknie wejść w zdjęcie, a następnie skupić główną uwagę na drugi plan. A więc, sama mam za znajomych takich półgłówków, który albo wejdą ci w każde zdjęcie, albo je po prostu jakoś zniszczą, co w sumie jest już dla mnie normą. Jak się łatwo domyślić dzisiaj pokaże wam zdjęcia z mistrzem drugiego planu ;)
Ale pomimo tego, że wejdą ci w każde zdjęcie, zrobią wstyd na mieście, są naprawdę świetnymi, przekomicznymi osobami i dlatego uwielbiam z nimi spędzać czas. Sama nie uważam się za normalną osobę, też zepsułam nie jedno zdjęcie i nie raz narobiłam im wstydu na mieście. Więc mogę stwierdzić, że przebywam w towarzystwie, w którym są 'sami swoi'.  


A wam też znajomi wchodzą w kadr robiąc z siebie 'mistrzów drugiego planu' ? 

3 komentarze:

 1. Świetne zdjęcia :D Oj tak czasami wchodzą xD
  blog maddy->klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdjęcia :) przepięne air maxy i ta koszulka <3 tak te zdj są mega kiedy mi takie wyjdą śmiejemy się bez końca :')

  http://byjullie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. dziekuje:) też sie do teraz z nich śmieje xd :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, które motywują mnie do dalszego pisania :)