05.09.2014

Chiny w Niemczech

Co? Chiny w Niemczech? Państwo w państwie? Coś jej się chyba pomyliło.. Muszę Was zawieść ale niestety nic mi się nie pomyliło. Chiny w Niemczech - czyli chiński park znajdujący się w moim mieście. Jest to najpiękniejszy park w jakim kiedykolwiek byłam. Co ciekawsze park leży w centrum miasta, a jest w nim cisza i spokój jak na obrzeżasz. Czemu lubię tam przebywać? Te wszystkie małe stawy, kamienne ścieżki, piękna roślinność, małe mosty, chińskie znaki i wiele wiele innych... sprawiają, że w tym cudownym malowniczym miejscu możesz przez chwile poczuć się jakbyś był w Chinach, co mnie bardzo zadowala, ponieważ osobiście nigdy w nich nie byłam. Jeżeli ktoś kiedykolwiek będzie miał okazje aby znaleźć się w takim miejscu to na prawdę polecam, jest warto.Buty - ESPRIT via zalando

bluza - ebay Sweterek - h&m 

3 komentarze:

 1. na prawdę robi wrażenie, pozdrawiam http://creamshine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie to miejsce wygląda. :) w Chinach nigdy nie byłam, ale jeszcze mnie tam nie ciągnie, prędzej w Niemczech już będę, więc dobrze wiedzieć, że takie miejsce można odwiedzić. :) rewelacja. :)
  pozdrawiam.
  http://poprostumadusia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ślicznie to wygląda :) Byłam w Niemczech ale nie miałam okazji przebywać w tym parku ale może sie jeszcze kiedys uda : )

  http://byjullie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, które motywują mnie do dalszego pisania :)