25.01.2015

Foto mix- dzień z rodzeństwem

Cześć wszystkim! Już po tytule można się zorientować o czym Wam napiszę, czyli przedstawię jak wygląda mój przeciętny dzień z rodzeństwem, gdy idziemy na miasto. Mówiąc szczerze, nie często zdarza nam się wyjść w trójkę w zgodzie, żyjąc jak pies z kotem nie jest to zbyt łatwe, chyba wiecie o czym mówię? Ale nie zawsze tak jest, zdarza się spędzić czas w miłej atmosferze. A więc, co najczęściej robimy?
Pierwszym miejscem, w którym się najczęściej znajdujemy jest przez wiele osób uwielbiany Starbucks Coffee. Jestem miłośniczką wszelkich gorących czekolad czy kaw, dlatego też z wielką przyjemnością tam chodzę. Nie uważam również, że płaci się za "znaczek" bo wcale tak nie jest, liczy się jakość napoi które sprzedają, a są one moim zdaniem najlepsze. Ale wróćmy do tematu. Wiecie, my, dziewczyny (niektóry chłopcy również) lubimy chodzić po sklepach.W takim wielkim miejscu jakim jest tutejsze centrum miasta,nie narzekamy na brak wyboru. Często chodzimy do Douglas'a i różnych sklepów z odzieżą typu Hollister. Mój brat jest miłośnikiem technologi czyli telefony, laptopy, słuchawki itp, dlatego też zawsze musimy zahaczyć o Saturn. 
Nie wiem jak wy ale ja uwielbiam gadżety. Potrafię je kupować wiedząc, że i tak mi nie są potrzebne. głupie, prawda? Cała ja. Moim ulubionym sklepem z gadżetami jest Claire's. Przychodząc tam tracę poczucie czasu. Po raz setny przeglądam obudowy, pierścionki, ozdoby na głowie i wszystko inne w zasięgu moich rąk.  
I tak jest praktycznie zawsze. Czasem idziemy posiedzieć w centrum handlowym, niekiedy znajdujemy się na najwyższym punkcie widokowym. Cieszymy się gdy spędzamy czas w zgodzie i to przynosi nam największą frajdę.

A u Was jak wyglądają wyjścia z
rodzeństwem na miasto?


 

3 komentarze:

 1. Nie mam rodzeństwa :D
  Claire's :) ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciesze sie Myszko , ze jednak znajdujecie chwilke , by spedzic czas razem Ty , Martynka i Marcelek . To jest bardzo wazne , a ze czsem zyjecie jak pies z< kotem , to dowod na to , ze kto sie czubi , ten sie lubi . Wierz mi , ten problem byl zawsze z rodzenstwem , ja tez to przerobilam . Kocham Was bardzo , bardzo . Wasza Babcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam rodzeństwa -.-
  http://crave-moja-historia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, które motywują mnie do dalszego pisania :)